CONFESS ideja aizsākās 2011. gadā kā jaunam digitālajam modes žurnālam. Turpmāk, aicinam visus interesentus sekot līdzi mūsu jaunajā portālā. Mūsu lasītājam piedāvājām iepazīt modes māksliniekus, fotogrāfus, mūziķus, aktierus, kuratorus, arhitektus un mediju pārstāvjus. Pievēršot uzmanību tādām tēmām kā mode, māksla, mūzika, skaistums, kino, fotogrāfijas, grāmatas un ceļojumi. Mūsu mērķis ir iepazīstināt plašāku publiku ar Latvijas modes dizaineriem, paralēli piedāvājot stāstus par modes notikumiem pasaulē, modes dizaineriem, fotogrāfiem, stilistiem, make-up māksliniekiem un modelēm. Mēs esam par viedokļu dažādību. Vēlamies, lai mūsu platforma kalpo par iespēju pašmāju dizaineriem un modes dizaina jaunpienācējiem regulāri informēt sabiedrību par saviem jaunākajiem darbiem.

Komandas mērķis ir konceptuāli apvienot vizuālās mākslas nozares un demonstrēt to savstarpējo atkarību un sintēzes rezultātu. Daudzi mākslinieki tiks lūgti dalīties pieredzē un dot iespēju mūsu lasītājiem paplašināt savu redzes loku. Šis ir jauns un unikāls ceļojums radošu ideju, uzskatu, viedokļu un priekšstatu attiecību pasaulē.

“Confess” komanda.

Fotogrāfija – Elizabete Džeina Rubene, Mode – Zanete Auzina, MUA – Viktorija Safranova, Modele – Anelia Nicole Zodeugan (Paldies Star System Latvia).