@violette_fr – ja kādai dāmai skaistuma industrijā pienākas tituls “IT – GIRL”, tad Violete ir viena no tām. Dzimusi Parīzē, dzīvo Ņujorkā. Studējusi mākslu, strādā modes industrijā un mīl ceļot. Sen zināms, ka parīzietēm ir īpašs šarms un savi skaistuma noslēpumi. Violete ar mums dalās savos trikos. Viņai ir fantastisks Instagram konts un superīgi stāsti. Pie tam garākus video klipus ir iespējams noskatīties viņas Youtube kanālā. Šogad Violete kļuva par zīmola Estée Lauder Globālo Skaistuma direktori. Foto: Publicitātes foto, Instagram @violette_fr.

@vladamua – Vlada Hagertija (Haggerty) dzimusi un uzaugusi Kijevā, Ukrainā. Šobrīd ir noenkurojusies Losandželosā. Vlada darbojas ne tikai kā grimma māksliniece, bet arī kā fotogrāfe. Vlada regulāri sadarbojas ar šiem tik ļoti zināmajiem zīmoliem: Covergirl, Disney Style, Maybelline, NYX , Pat McGrath Cosmetics, Smashbox Cosmetics. Aizrautība veidot interesantus grimus un to ievietošana Instagram kontā katru dienu – piecus mēnešus no vietas ir vainogojusies ar fascinējošiem panākumiem. Ne tikai ņemot vērā Vladas iespaidīgos sadarbības partnerus, bet arī 792 tūkstošus viņas sekotājus. Starpcitu, Vlada nebaidās runāt skaļi par plaģiātismu kreatīvajā pasaulē. Vlada 2017. Gada janvārī iesniedz sūdzību pret Kailiju Dženeru par radošā darba zagšanu. Foto: Publicitātes foto: Instagram @vladamua.

@patmcgrathreal – piedodiet, bet mums Patas nekad nebūs par daudz. Lai arī pasaulē dzimst jauni vārdi, viņa ir iekarojusi mūsu sirdis uz mūžu. Šobrīd varam aktīvi sekot viņas jaunajai lomai britu Vogue izdevumā, kā Skaistuma redaktorei. Patas bezbailīgā fantāzija ir tik ļoti valdzinoša. Ar saviem darbiem un kosmētikas produktiem viņa cilvēkus pievelk kā magnēts. Kā pati Pata saka: “Skaistums ir tagad un šeit, un tam nav nekādu robežu”. Šogad 4.decembrī Patai tiks pasniegta Izabellas Blovas balva par modes radītāju (Isabella Blow Award for Fashion Creator) Britu modes gada balvas ietvaros.

@kyliejenner – šķiet, ka jaunākajai māsai no Kardašjanu klana komentārus skaistuma industrijā nevajadzētu prasīt. Bet, ja nu jūs māc šaubas, tad šeit pāris fakti: 2015. gadā skaistuma pasaule iepzina Kylie Cosmetics. Viss sākās ar šķidro lūpukrāsu, kurai bija satriecoši panākumi. Tālāk duets – lūpukrāsa un zīmulis, un pasaule nokrita pie Kailijas kājām. Fani gribēja vēl un vēl. Tagad ir pieejama dekoratīvā kosmētika gan lūpām, gan acīm. Kailiju atradīsiet arī Forbes labāk apmaksāto slavenību sarakstā. Nav slikti priekš 19 gadus jaunas meitenes? Iedomājieties, ko tik mēs vēl varam sagaidīt. Un runas par plaģiātismu tika ātri apietas ieliekot Vladas vārdu uz bildes. Vai ukraiņu grima māksliniece par to saņēma naudas kompensāciju īsti neviens nezina, bet sava veida taisnība tika panākta. Foto: Publicitātes foto – Instagram @kyliejenner.

@kimkardashian – Šis tops bez Kimas būtu nepilnīgs. Šajā gadījumā lieliski iederas teiciens: “Hate it or love it”. Bet Kimas lomu mūsdienu skaistuma pasaulē nevar noliegt. Galu galā tik daudzas sievietes grib līdzināties viņai. Kardašjanas zin ko dara, arī Kimas dekoratīvā kosmētika tika izpirkta acu mirklī. Protams, tas nav noslēpums, ka Kimai ir vesela komanda, kas ar viņu strādā, lai viņa izskatītos tā kā izskatās. Bet tik un tā cilvēki vēlas kļūt par mazu daļiņu Kimas iegādājoties viņas produktus. Jā, internetā varam atrast arī skarbu kritiku šiem produktiem, bet skaitļi, ko ienes šī kosmētikas līnija Kimai runā paši par sevi. Foto: Publicitātes foto – Instagram @kimkardashian.

Teksts: Confess Magazine