Ja Jūs vēl neesat redzējuši vai dzirdējuši par Dženas darbiem – laiks mosties! Džena Atkina (Jen Atkin) ir ne tikai Holivudas slavenību iemīļotākā friziere, bet arī top matu produktu “OUAI” autore. Džena rūpējas gan par slavenību ikdienas, gan sarkano paklāju frizūrām. Neskatoties uz savu saspringto darba grafiku, Džena paspēj būt visur. Matu sakārtojumi tiek veidoti ne tikai priekš slavenību ikdienas gaitām, bet arī žurnālu izdevumiem, reklāmas un mūzikas video rullīšiem, zīmolu reklāmām un nozīmīgām zīmolu skatēm. Spilgtākie viņas klienti ir Kardašjanu ģimene (Kardashian family), Krisija Teigana (Chrissy Teigen), māsas top-modeles Bella un Džidži Hadidas (Bella and Gigi Hadid).

Dzimusi 1980. gadā Jūtā, ASV. Uzaugusi mazā komūnā Havaju salās. 19 gados Džena pārcēlās dzīvot uz Losandželosu. Par viņas bērnību fakti gan ir diezgan skopi, bet kuru tas interesē, ja viņas darbi tagad runā skaļi un plaši paši par sevi. Sākusi savu karjeru viņa ir kā ikviens mirstīgais cilvēks. Viens no pirmajiem darbiem esot bijis administratores darbs frizētavā. Paralēli darbam turpinājusi izglītoties. Nākamais solis – personīgā asistente zināmiem un atzītiem frizieriem. 2006. gadā Džena kā personīgā asistente frizierim Endijam Lekomptem (Andy Lecompte) dodas līdzi Madonnas “Confessions” koncertturnejā. Kā saka, ar bērnības sapņiem labāk nejokot, jo jau tad viņa ir zinājusi, ka vēlas būt daļa no Džordža Maikla un Madonnas pasaules. Kopš koncerttūres laikiem Džena ir nopelnījusi savu krēslu Endija salonā. Klientus šajā salonā viņa apkalpo līdz pat šai dienai. Atkina ir pazīstama kā ļoti strādīga, pat viņas brīvdienas tiek ziedotas karjeras labā. Pateicoties savai atdevei darbam, Džena ir izveidojusi lojālu klientu loku un strādājusi ar labākajiem no labākajiem. 2008. gadā un divus turpmākos gadus viņa sadarbojas ar Džonu Galijāno (John Galliano) un veido frizūras Dior modes nama modes skatēm Ņujorkā, Parīzē un Ķīnā. Džena ir nemitīgā kustībā starp Losandželosu, Ņujorku un Dubaiju. Kā vienu no veiksmes faktoriem Džena min nemitīgu pašdisciplīnu. Pašdisciplīna esot tā, kas daudzus aizved tieši tur kur viņi ir, kamēr citi iet un izbauda jautrību kopā ar draugiem. Ļoti interesants fakts, ko Džena izvirza par friziera darbu ir, ka tikai 30 procenti esot talants, bet 70 procenti – friziera personība.

2014. gadā tiek dibināts “Mane addicts”, kas ātri vien kļūst par vienu no populārākajām interneta vietnēm. “Mane addicts” ir ceļvedis uz labākajiem friziersaloniem, produktiem, kā arī, kā tos lietot un kā labāk ieveidot matus. Par vienu no galvenajiem iedvesmas avotiem viņa min Džesiku Albu (Jessica Alba) un viņas uzņēmumu “The Honest Company”.

2016. gadā klajā nāk “OUAI” matu produkti. Tie ļoti ātri kļūst par top produktiem. Estētisks dizains, izstrādāts bez skarbām ķīmijām un ar aromātu, ko dievina daudzas sievietes. Pati Atkina “OUAI” mājaslapā piedāvā savus labākos produktus un ceļvedi, kā izveidot šī brīža populārākās frizūras. Protams, šajā mājaslapā ir arī video pamācības, kas parāda, kā ar saviem matiem tikt galā mājas apstākļos.

Par to, kā Džena visu paspēj, mēs varam tikai pabrīnīties. Bet viņas klientu loks ir uzticams un ļoti labi pazīstams visai pasaulei. Kā nekā Kardašjanas, Gvena Stefani un Sofija Vergara ir kļuvušas par daudzu sieviešu elkiem. Ja gribat iegūt tādu pašu frizūru, kā kādai no šīm dāmām, esat gatava šķirties no vismaz 600 un vairāk dolāriem. Un te nu mēs katrs pats varam izdomāt, vai esam gatavi maksāt par 30% talanta un 70% friziera personības. No Dženas klientu loka varam spriest, ka viņai ir super personība. Bet, kas ir ne mazāk būtiski, Džena tik tiešām savas karjeras laikā nav iekūlusies nekādās baumās vai intrigu virpuļos un savu tēlu ir spējusi saglabāt tīru un pievilcīgu. Keep doing a good job, Jen!

  Foto: Publicitātes foto Instagram @jenatkinhair

Teksts: Katrīna Zuševica