Corinthia viesnīca Londonā akārtoti sadarbojoties ar Deivida Kolinsa (David Collins) studiju ir radījuši The Garden Lounge – ekskluzīvu āra telpu ar skaistu interjeru un terārija stila bāru.

Fantastiska vieta, kur sarunāt savu biznesa tikšanos vai pavadīt lielisku vakaru draugu lokā. Skaists interjers un ekselents serviss. Pelēkās ar roku darinātās vadošās franču mākslinieces Matildes Žonkieres (Mathilde Jonquière) mozaīkas ir ļoti labs papildinājums, kas skaisti iekļaujas interjērā.

Corinthia Hotel The Garden Lounge sniedz jums neaizmirstamu pieredzi. Ēdiens ir svaigs un garšīgs, kokteiļi ir fantastiski. Serviss šķiet neuzkrītošs, bet viesmīļi ir vienmēr pa rokai un zin kā apmierināt ikviena klienta vēlmes. Šī vieta ir luksusa un tieši tāda ir arī attieksme no apkalpojošā personāla, gluži tāpat kā ēdiens un dzērieni, kas tiek pasniegti viņu dārgajiem klientiem. Kā jau mēs iepriekš esam teikuši ir vietas, kurām nav nepieciešami gari apraksti – pietiek tikai ar vienu vārdu, lai raksturotu visu – ekselenti.

Interjers – ♥♥♥♥♥ Serviss – ♥♥♥♥♥ Ēdiens – ♥♥♥♥♥

Teksts: Confess Magazine

Foto: Žanete Auziņa